.

.

New
Опстанок Комплет 35 во 1, Прва Помош Комплет, Опстанок Опрема, Опстанок Алатка Подароци за Мажи Дечко Него Сопруг Кампување, Планинарење, Лов, Риболов

Опстанок Комплет 35 во 1, Прва Помош Комплет, Опстанок Опрема, Опстанок Алатка Подароци за Мажи Дечко Него Сопруг

DEN 746.40

Стока
Достапно.

【35 во 1 прва помош опстанок комплет】- 35 во 1 професионални итни опстанок колекции со основни алатки, кои Содржат : опстанок нож, Компас, жица видов, шише за вода клип, итен ќебе, кремен камен, scraper, фенерче, кредитна картичка Нож, тактички пенкало, Paracord нараквица , Свирче, Carabiner, подарок торба и црна водоотпорен кутија, Риболов алатки, удар оган цевка, Шрафцигер, Оган тратот, лажица вилушка, Бендот помош, Алкохол Подлога. 【Божиќ Подарок Идеја за тато мажите него】 - Смешно подарок и Божиќ Роденден на Денот на Вљубените Подароци идеја за Него Сопруг Мажите Дечко.Убав подарок за надворешна авантуристи, воен персонал, campers, љубители на планинарењето, ловци тинејџерски извидници или дури и постојани сопатници. 【Живот Заштеда на Алатки】- Убаво различни кул алатки и gadgets, има essentials ќе треба да се чувствуваат безбедни кога adventuring на отворено.Добивање на изгубени, потреба од оган, ладно или врнежлив услови се веќе проблем кога ќе имаат нашиот живот заштеда на алатки.Бидете подготвени, дека ќе бидат безбедни, Овој опстанокот опрема воена тактичка комплет е се што ви треба кога неочекувано се случува. 【Компактен Патување Големина Комплет】 лесни s Ден подарок, Роденденски подарок, Денот на Вљубените Подароци, Gadgets, за Мажи Сопруг, Татко Дечко Тинејџерка.

Детали

Свеж

Избор на клиенти