.

.

New
IHOMELOVE Автомобил Отпадоци Кутија, Големи Свитлива Мачка Отпадоци Кутија Тавата со Пет Пластична Лажичка, Врвот Тип на Записот Анти-Јавните & Двострано Вратата Дизај?

IHOMELOVE Автомобил Отпадоци Кутија, Големи Свитлива Мачка Отпадоци Кутија Тавата со Пет Пластична Лажичка,

DEN 1103.76

Стока
Достапно.

Совршен Простор Малку Кутија - пространа простор на 20in x16in x 15in им овозможува на 15-британска мачка да се вртат слободно да копа и водење бизнис.Целосно затворен отпадоци кутија структура штити мачка за заштита на приватност, што е во согласност со мачки' навики.Во исто време, отпадоци кутија комплет направени од врвот на премиум PP материјал, без мирис ,цврсти и долготрајни.Фиока Структура - мачката отпадоци кутија со послужавник и лажица.На фиока дизајн намалува чистење работа на мачка ѓубре.Само повлечете ја фиоката надвор да се исчисти мачка Срање, што се користи во лопата со мачка оброците.Преносни Виткање Дизајн - Тоа трае само 3 минути да ја заврши демонтажа и инсталација на покриени мачка отпадоци кутија, кој е многу удобен за носење и чување.Ова е совршен мачка патување отпадоци кутија, можете да го користите во секое време, насекаде!.Прилагодливи Пред вратата дизајн - голем врвот отворање, лесно за да мачка скок во и надвор слободно кои ефикасно спречување отпадоци од јавните надвор.Исто така, со факултативниот вратата шкафче, предната врата може да се отвори oneway или и двете начин, да изберат најсоодветен начин за вашата мачка!. 1 Година Гаранција - Ние се уште ќе ви овозможи со најдобра услуга на клиентите во рок од 12 месеци од купување IHOMELOVE производи да ги реши вашите проблеми, како е можно поскоро.ИМАЈТЕ на ум : Тоа ги вклучува прирачник за корисникот.Не се погодни за над 30 килограми мачки.

Детали

Свеж

Избор на клиенти