.

.

New
Чиста Носот Сите Природни Органски Благотворно и Moistening Етерични Масла се Вклопуваат за Пред и Пост Патување (PureNose)

Чиста Носот Сите Природни Органски Благотворно и Moistening Етерични Масла се Вклопуваат за Пред и Пост

DEN 238.80

Стока
Достапно.

100% Органски состојки.Совршен за патување или за секојдневна употреба.Чистење и подмладителен етерични масла.Направен во САД.Во времиња како овие, тоа е важно да се задржи вашиот нос чиста, влажна, & обнови.Pure Nose е сите природни решение дизајниран да се бори против штетните ефекти на валкани воздух.Вклучува roundtrip пред летот и пост-лет формули.За разлика од гломазна назален спреј шишиња (кои често вклучуваат груби состојки), ние направивме здрава алтернатива, која лесно се вклопува во вашиот џеб.Ние веруваме ќе уживате во придобивките од Pure Nose!.

Детали

Свеж

Избор на клиенти