.

.

New
Игра Контролер Десктоп Застане на Држачот (2 Парчиња) за XBOX ЕДЕН 360 SWITCH PS4 ПАРЕА PC NINTENDO, Универзална Gamepad Додатоци - Без завртки, се Држи на, Црна Страна Brainwavz

Игра Контролер Десктоп Застане на Држачот (2 Парчиња) за XBOX ЕДЕН 360 SWITCH PS4 ПАРЕА PC NINTENDO, Универзална

DEN 383.76

Стока
Достапно.

УНИВЕРЗАЛНА ИГРА КОНТРОЛЕР НОСИТЕЛОТ ДЕСКТОП : Работи со Xbox Еден, 360, Playstation PS4, PS3, Nintendo Прекинувач, Пареа Контролер, Десктоп КОМПЈУТЕР Gamepads и повеќето други трети лица, направени игра контролори.Дизајниран да се одржи до 700g (повеќето контролери се под 400g).СИЛНА И СТИЛСКИ ДИЗАЈН : Произведени од високо сила пластика, ова носителот нема да се наведнуваат или flex, и е изградена со солидна база, која совршено се вклопува во профилот на контролер.Силна, стилски и може да се монтира на било која површина, површина или дури и на КОМПЈУТЕР Екран со пред-опремени 3 M лента – нема потреба да завртка дупки или хаос со комплицирани месеци – едноставен и практичен.СИГУРНА ИНСТАЛАЦИЈА : Нашата Универзална Игра Контролер планината доаѓа со 3 M VHBTM лента пред-опремени и може да се инсталира речиси насекаде - на масите, полици, кабинети, стаклените површини, задниот дел на ТВ/монитор, и многу повеќе.Go Pro верува VHB да се обезбеди нивна камери за време на екстремни активности, така што ќе може да се увери тоа нема да ти дадам, или вашиот контролори надолу.Макс Лимит на Тежина : за 0,7 КГ / 1.5 кг.СЕ ОРГАНИЗИРААТ : Оваа Игра Контролер Носителот доаѓа како близнак pack како стандард, исто така, може да висат на сите ваши контролори уредно и погодно надвор од патот, спречување на оштетување и одржување на вашиот игра-простор нередот слободни и организирани.ДВЕ ИГРАЧ на ВЛАДАТА : Доаѓа како збир на 2, што ќе ви овозможи да ги зачувате две контролер убаво далеку, нема повеќе да се обидува да се најде на втората контролер кога вашите пријатели се дојде наоколу.Овој пропелер ќе ги имаат безбедно сместени на вашиот монитор.Направени од цврста пластика, тоа нема да се наведнуваат или flex, и е изграден да се вклопуваат широк спектар на контролори.Силна, стилски и може да се монтира лесно со пред-опремени 3 M лента – нема потреба да завртка дупки или хаос со комплицирани месеци – едноставен и практичен.Универзалната Контролер Носителот навистина е додаток кој има смисла во секој начин, и тие доаѓаат како близнак pack како стандард, така што е двапати причина за да се добие себе подредени, организирани.

Детали

Свеж

Избор на клиенти