.

.

New
INXPARK Чевли Клупата Чување на Клупата со Полици, 3 Ниво Чевли Решетката за Entryway 29.5 Селски Entryway Чевли Организатор, Здрав Entryway Клупата со простор за Ходникот, Foyer, Дневна

INXPARK Чевли Клупата Чување на Клупата со Полици, 3 Ниво Чевли Решетката за Entryway 29.5 Селски Entryway Чевли

DEN 436.56

Стока
Достапно.

Мулти-Цел Апликација.Оваа чевли рек клупата е добар простор организатор дека може да ви помогне да направите вашиот entryway neater.Нашите нови чевли рек клупата е направен од високо-квалитет одбор, која е многу погодна за тесни простори. 【Издржливост Доаѓа на Прво】30% Подебели Челична цевка цевка рамка за сила и издржливост, ја прави оваа чевли складирање рек цврсти доволно да се одржи чевли и доволно силна за да се користи како клупата.На entryway клупата со складирање е одлична алатка за да се задржи вашите чевли во место и да се одржуваат чисти подот, како и. 【Услуга Gurantee】На INXPARK, Ние веруваме во нашите производи и имаат доверба во нашата цена 100% .Само да стигне до нас со какви било прашања или проблеми, и ние ќе бидеме среќни да ви помогне во помалку од 24 часа!. 2 отворете полиците со густа челик мрежа спречи stiletto потпетици паѓа преку и анти прсти заглавени.Можете да седат на клупата не само кога ќе се носи чевлите.

Детали

Свеж

Избор на клиенти