.

.

New
JUSTJUNMIN APMT1604 М2 VP15TF. Карбид Вметнете Вртење Алатка APMT 1604. Мелење Машина Струг Алатка CNC. Алатка за сечење APMT 1604. Ротирачки Вметнете Моќ Струг Делови И Додатоци

JUSTJUNMIN APMT1604 М2 VP15TF. Карбид Вметнете Вртење Алатка APMT 1604. Мелење Машина Струг Алатка CNC. Алатка

DEN 2191.20

Стока
Достапно.

Користење на високо-квалитетни тешко легура машина главата, таписерии изработка, со голема сила, добра цврстина, постабилна и издржливи во употреба.Модел : APMT1604 М2 VP15 TF.Обложување : Хемиско Таложење + Хемиско Таложење.Цврстина : 95. Материјал : волфрам карбид.Големина : APMT1604 М2 VP15 TF.

Детали

Свеж

Избор на клиенти