.

.

New
ДИВЕЕЊЕ ПРОИЗВОДИ 773575 Резервни Покрие со Камера Слот за 2018 Jeep Wrangler Л На 37 Гуми, Црна

ДИВЕЕЊЕ ПРОИЗВОДИ 773575 Резервни Покрие со Камера Слот за 2018 Jeep Wrangler Л На 37 Гуми, Црна

DEN 916.80

Стока
Достапно.

Карактеристики еластомер ивица да се обезбеди сит се вклопуваат.Многу издржливи и отпорни на вода. 37" Гуми.Црна боја.Одговара тип : Универзална Одговара.Дивеење Резервни Гуми Опфаќа облечи вашето возило додека ја штити вашата резервни гуми од сончевите зраци.Издржливи, 19oz Мека Врвот Ткаенина со прилагодување на кабелот во задните жица за да се осигура сит се вклопуваат.Достапни во четири големина и широк спектар на бои; Црна, Сива, Зачин, Црн Тексас и Црн Дијамант.Вклучува слот за заден-приказ на камерата.

Детали

Свеж

Избор на клиенти