.

.

New
Двострано Лента за Уметности, Занаети, Фотографија, Scrapbooking, Солза-по-Рака 18 Ролни (6mm/9mm/12mm/15mm)

Двострано Лента за Уметности, Занаети, Фотографија, Scrapbooking, Солза-по-Рака 18 Ролни (6mm/9mm/12mm/15mm)

DEN 239.76

Стока
Достапно.

Пакетот вклучува - Доаѓаат со 18 ролни 6mm*6+9mm*6+12mm*3+15mm*3 Ширина двојно двострано лента 10 метри/11 метри за секој тркалаат.Висок квалитет на лепило - лента со висок квалитет силно лепило, лесно да се држиме два објекти цврсто, како што се хартија, картон, лента.Потребно за DIY.Широка примена - снимката може да се примени на ткаенини, хартија, стакло, дрво, ѕид и пластична.Лесен за правење подарок, документи, позадини, scrapbooks, занаети, лента clip, картички и кутии.Топло добредојде - За лепило посилни, ве молиме имајте на објектот површината се чисти и мазни пред да се држиме лента на. 18 Ролни Двојно Двострано Лента Силно Лепило Tape Specification Материјал : хартија со силно лепило Боја : бела Ширина : 6mm(1/4 инчи), 9mm(1/3 инчен), 12mm(1/2 инчи), 15mm(3/5 инчи) Должина : 10 метри/ 11 метри секој тркалаат Количина : 18 rolls Features лента со висок квалитет силно лепило, лесно да се држиме два објекти цврсто, како што се хартија, картон, лента.Потребно за DIY.Широка примена - снимката може да се примени на ткаенини, хартија, стакло, дрво, ѕид и пластична.Лесен за правење подарок, документи, позадини, scrapbooks, занаети, лента clip, картички и кутии.Пакетот вклучува 6 тркалаат * 6mm двојно двострано лента (10 Метри) 6 тркалаат * 9mm двојно двострано лента (10 Метри), 3 се тркалаат * 12mm двојно двострано лента (10 Метри), 3 се тркалаат * 15mm двојно двострано лента (10 Метри)Белешка За лепило посилни, ве молиме имајте на објектот површината се чисти и мазни пред да се држиме лента на.

Детали

Свеж

Избор на клиенти