.

.

New
Boardwalk 4020WHI Стандард Кат Влошки, 20 Дијаметар, Бела (Случај од 5)

Boardwalk 4020WHI Стандард Кат Влошки, 20 Дијаметар, Бела (Случај од 5)

DEN 640.56

Стока
Достапно.

Светло должност кат полирање подлога.За употреба со машина за брзина од 175 до 350 ВРТЕЖИ во минута.Колор-кодирани за лесна работа идентификација.Достапни во бела боја.Направен во сад.Премиера Влошки светло должност кат полирање подлога.За употреба со машина за брзина од 175 до 350 ВРТЕЖИ во минута.Колор-кодирани за лесна работа идентификација.Достапни во бела боја.Направен во сад.

Детали

Свеж

Избор на клиенти