.

.

New
75140cm 6 Слоеви Мултифункционален Бебе Бања Пешкир Мека Памучна Ватенка Ќебе Новороденче Туш Подарок

75140cm 6 Слоеви Мултифункционален Бебе Бања Пешкир Мека Памучна Ватенка Ќебе Новороденче Туш Подарок

DEN 383.76

Стока
Достапно.

Супер мека и удобна памучна помеша бања пешкир за вашето мало бебе.Мултифункционален дише муслин ќебе, идеален за бебе бебе.Simpe да ги зачувате, одговара за спиење, бањање, одржување на топло надвор, и др.Компактна големина и лесен во тежина, лесно да се носат.Добар квалитет, мазна работ, лесно да се мијат и чистат, се уште се задржи мека после миење.Боја : Жолта.

Детали

Свеж

Избор на клиенти