.

.

New
Sagemcom Windstream 802.11 n N Безжичен Модем Рутер Модел: F@ST 1704n

Sagemcom Windstream 802.11 n N Безжичен Модем Рутер Модел: F@ST 1704n

DEN 3118.56

Стока
Достапно.

Вклучува напојување.Windstream брендирани Sagemcom Безжичен Модем/Рутер модел F@st 1704 N со напојување.Види продавачот на специфични понуди да видите што друго може да се вклучени.Ова е ADSL2+ модем и ќе работи на брзини до 12mbps на ADSL/ADSL2/ADSL2+ конекции.Ова не ќе работат со GBOND, VDSL2, VBOND, FTTP, или Коаксијален Кабел интернет конекции.Windstream DSL интернет конекции бараат специфични модеми во зависност од каков вид на конекција што го имате.Ако не сте сигурни за каков вид на интернет конекција мора, ве МОЛИМЕ да не купувам ова пред проверка со Windstream за да се утврди дали ова е она што ви треба, пред да ги купите.Windstream брендирани Sagemcom Безжична ADSL2+ Модем/Рутер модел F@st 1704 N во добра работна состојба.Вклучува RJ-11 data/телефонска линија кабел, ethernet кабел, внатрешно filter/splitter & напојување.Инструкции за инсталација, исто така, вклучени со 24/7 се на бесплатниот техничка поддршка број.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Windstream користи различни модеми во зависност од каков вид на интернет услугата што сте.Ова е ADSL2+ компатибилен модем и ќе работат за ADSL2+ конекции.Ова не се работи за GBOND, VDSL2, VBOND, FTTP, или Коаксијален Кабел интернет конекции.Ако не сте сигурни за каков вид на интернет конекција мора, ве МОЛИМЕ проверете со windtream за да се утврди дали ова е она што ви треба, пред купување.По купување, вие ќе примите порака со барање на одговор кои ќе се потврди компатибилноста на вашиот обезбедувач на адреса.Вашиот одговор е потребно пред пратката.Неуспехот да се одговори може да резултира во вашата нарачка се откажани.

Детали

Свеж

Избор на клиенти