.

.

New
LED Лицето Маска Светлосна Терапија, NEWKEY Надгради Црвена Сина Светлина Терапија Маска за Брчките, Акните,7 Бои Фотон Led Маска Терапија Лицето, Кореја PDT Технологија за

LED Лицето Маска Светлосна Терапија, NEWKEY Надгради Црвена Сина Светлина Терапија Маска за Брчките, Акните,7

DEN 4559.76

Стока
Достапно.

LED лице светлосна терапија со 7 бранови должини се покажа дека тоа го промовира производството на колаген кој ја остава кожата бараат rejuvenated, plumper и помага да се подобри целокупното тен во еден уред со текот на времето.Им помогне на кожата клетки и ткива побрзо се регенерира.

Детали

Свеж

Избор на клиенти