.

.

New
Dritz Машински Игли, Универзална & Топката Точка, Големини 9, 11, 14 & 16, 8 Count

Dritz Машински Игли, Универзална & Топката Точка, Големини 9, 11, 14 & 16, 8 Count

DEN 86.16

Стока
Достапно.

Универзална И Топката Точка Игли.Пакет Тежина : 0.18 Фунти.Произведени Во Сад.Додадете Шарени Декоративни Акцент На Работ На Сплетам Облека Како Што Се Долна Облека, Градници, Маици И Camisoles.Прикачување на Dritz универзална и топката точка игли на вашата машина за шиење.Секоја игла има здрав месо тело и окното за да се осигура дека тоа врши ефикасно кога се прикачени кон машината, и обезбедува беспрекорно резултати.Да ги користите овие машина за шиење игли за измена или измената на вашата облека со деликатна везови и мушка работа.Пакет содржи вкупно 8 игли, вклучувајќи 4 универзална игли и 4 топката точка игли.

Детали

Свеж

Избор на клиенти