.

.

New
Petitpraia Etoile Розова Plastified Козметички Торба (15 х 21 x 9 см)

Petitpraia Etoile Розова Plastified Козметички Торба (15 х 21 x 9 см)

DEN 989.52

Стока
Достапно.

Производителот гаранција може да не се применува.Дизајн, прекрасна, забава и уникатно.Машина перат во 30o C.Мека на допир ткаенини изработени од 100% памук со phthalate-слободен ПВЦ заврши.Тоа е убав подарок за идната мајка.Изработени од квалитетни материјали и под строги безбедносни надзор.Убава и дизајниран toiletry торба. 100% памук надворешниот ткаенина со phthalate-слободен ПВЦ заврши (хемиска супстанца која му штети на бебето здравјето). 100% 3 D полиестер interior.Zip затворање.Машина перат во 30o C.

Детали

Свеж

Избор на клиенти