.

.

New
Navitech Сива видео камера Случај Торба Покрие Компатибилен со JVC GZ-RY980

Navitech Сива видео камера Случај Торба Покрие Компатибилен со JVC GZ-RY980

DEN 580.80

Стока
Достапно.

Солиден rucksack дизајниран да се брани вашиот уред и додатоци против елементи.Главната преграда, вклучува дополнителни тешки соочи и сигурна рака.Поместена рамо ремени и виси рачка на врвот на кесата.Внатрешни Димензии : 40 х 31 x 16 (L x W x H) CM. 12 месеци гаранција.Овој практичен случај е совршен за многу уреди.Главната преграда има двојна zip отворање и повеќе додаток прегради за чување на мемориски картички, кабли или резервни батерии и леќи.

Детали

Свеж

Избор на клиенти