.

.

New
200 Компјутери За Еднократна Употреба Нокти Датотеки Професионални Двојно Двострано Emery Одбори Нокти Педикир Алатки(3.35 Инчен)

200 Компјутери За Еднократна Употреба Нокти Датотеки Професионални Двојно Двострано Emery Одбори Нокти Педикир

DEN 162.96

Стока
Достапно.

На нокти датотека се користи за нокти помине третман, ноктите проширување, нокти постапки,исто така се користи за поднесување природна убавина нокти лажни нокти,чистење пропадне екстензии, итн.На нокти алатки се состојат од двојно страна,едната розова ,другата сина,секоја страна е различна грубо да се исполнат што треба,тоа може да се обезбеди удобно нокти датотека искуство.Секој ноктите датотека е за еднократна употреба, Тоа може да бидат отфрлени непосредно по употребата.Поздрав и хигиенски да се користи.Мали димензии и лесен,па тоа е многу лесно да се носат и продавница кога ќе патувате,погодна за возрасни и деца.Пакет вклучуваат 200 компјутери нокти датотеки,доволно количество за домашна и професионална usages,големина : 3.35*0.51*0.05 инч,соодветна големина,ниту долг, ниту кратко.пакет вклучуваат 200 компјутери за еднократна употреба emery одбори големина : 3.35 инч.

Детали

Свеж

Избор на клиенти