.

.

New
USB Флеш Диск Случај со 10 Слотови + 5pcs 64GB USB Флеш Диск

USB Флеш Диск Случај со 10 Слотови + 5pcs 64GB USB Флеш Диск

DEN 671.52

Стока
Достапно.

【ШТО ПАКЕТОТ СОДРЖИ】 - 5pcs 64 GB USB Диск + Црна врвка за околу lanyard + USB усб Случај со 10 слотови + Налепници (1*12 мрежи). 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】 - USB диск е plug & play, без потреба да се инсталира било каков софтвер кога се користи, оценка оригинални флеш мемориски чип користи, 50,000 пати читање и пишување, 5 MB/S-8 MB/S, во писмена форма, 12 MB/S-18 MB/S за читање. 【Го НАПРАВАТ ВАШИОТ ЖИВОТ ПОВЕЌЕ ОРГАНИЗИРАНИ】 - случај е совршено место да се стави на вашиот USB флеш драјвови, наместо од губење на нив цело време, материјалот е доста издржлив и сунѓереста за заштита, мека внатрешни работи и еластична бенд ќе се обезбеди секој вози во внатрешноста останува безбедно, на патент се отвора и затвора многу лесно. 【ЛЕБЛ ПРИЛОГ】 - 1x12 мрежи Етикетата прикачена за да се направи марки на еластична бенд, за лесно да препознаете USB дека е во секој слот. 【ГАРАНЦИЈА】- 100% пари гаранција или да добиете замена ако не сте задоволни.Никакви проблеми, ве молиме ни e-mail директно ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа. 5pcs 64 GB USB Диск + Црна врвка за околу lanyard + USB усб Случај со 10 слотови + Налепници (1*12 мрежи).

Детали

Свеж

Избор на клиенти