.

.

New
Фрижидер Организатор Кантите со Капаци Храна Садовите за Складирање Фрижидер Произведуваат Saver Пластовидно Замрзнувач Свежи Чувар за Кујна Производство на Овошј?

Фрижидер Организатор Кантите со Капаци Храна Садовите за Складирање Фрижидер Произведуваат Saver Пластовидно

DEN 719.76

Стока
Достапно.

【ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ ЗДРАВ МАТЕРИЈАЛ】 : Направен од високо-квалитетна храна-одделение за безбедност на домашно МИЛЕНИЧЕ материјал кој може ефикасно да се спротивстави на дамки и мириси, 100% BPA-free.Одговара за фрижидер за складирање,Или да користите како сув сад за вашиот оброк,козметички,итн. 【Фрижидер Организатор Кутии за Поставување со капак】 : храна чување на сад во собата може да се користи во фрижидерот/ замрзнувач,транспарентен дизајн ви овозможува лесно да ги видите храна внатре.Отстранлив капаци се задржи содржини заштитени и нема прашина. 【ПЛАСТОВИДНО ДИЗАЈН】 : Овие пластовидно кантите се дизајнирани за да заштедите простор, Дното надворешната површина има бразди кои е лесно да се редеа.Пластовидно дизајн да им се помогне да го зголеми вашиот простор за заштеда на енергија.Магацинот или да ги користат рамо до рамо да се задржи предмети на организиран и лесно да се најде. 【КЛАСИФИЦИРАНИ СКЛАДИРАЊЕ ДИЗАЈН】 : комбинација од различни големини може да се задоволат секојдневните потреби.Може да се сместат повеќето видови на овошје и зеленчук, како на пример, зелена салата, зелка, јагоди, боровинки, месо, риба и др, простор за заштеда на енергија, чиста и не се мирис. 【Лесно Чистење】 : за храна контејнер за складирање е лесно да се мијат, носат-отпорни, дизајнот на пенетрација на секој детал на производот.Не ставајте го во машина за миење садови.НЕ за microware печка!.

Детали

Свеж

Избор на клиенти