.

.

New
Festool 203324 P180 Ронки Granat Нето, Делта, 50 Парче

Festool 203324 P180 Ронки Granat Нето, Делта, 50 Парче

DEN 1200.00

Стока
Достапно.

Пакет Димензии : 7 L x 3 H x 5 W (инчи).Пакет Тежина : 1 фунти.Земја на Потекло : Кина.Новиот Granat Нето абразивни е совршено решение за пескарење материјали кои произведуваат големи количини на прашина.Отворен нето структура им овозможува на прашина екстракција низ целата површина — за работни чисто, висок материјал отстранување капацитет и долг животен век на абразив.Granat мрежата е достапна во пет различни формати, кои опфаќаат широк спектар на различни апликации.

Детали

Свеж

Избор на клиенти