.

.

New
Homyl Обновливи 4 Оддел Пластични Поделени Храна Контејнер за Складирање Кутии за Деца - Сина боја, како што е опишано

Homyl Обновливи 4 Оддел Пластични Поделени Храна Контејнер за Складирање Кутии за Деца - Сина боја, како што

DEN 311.76

Стока
Достапно.

* BPA-free, Еднократно. * Димензии : Должина : 23cm/9.05 инчен,Ширина : 19.5 cm/7.67 инчен,Длабочина : 4.5 cm/1.77 инч. * Тоа е лесно за вас да се исчисти храна чување на контејнер и не повеќе мирисот на храна. * 4 одделни прегради да ги задржи на храната одделени и организирани. * Материјал : ПП.Големина : како што е опишано | Боја : Сина.

Детали

Свеж

Избор на клиенти