.

.

New
Нокти Датотека во Собата, од не ' Рѓосувачки Челик Двојно Страна Нокти Датотека, 3Pcs Дијамант Нокти Визуелниот Датотеки, за Дома,Салон Употреба, Нокти и Патување

Нокти Датотека во Собата, од не ' Рѓосувачки Челик Двојно Страна Нокти Датотека, 3Pcs Дијамант Нокти Визуелниот

DEN 104.40

Стока
Достапно.

【Материјал】Овие нокти датотеки се направени од не ' рѓосувачки челик, силни и издржливи.Тие може да се користи за долго време,и помагајќи ти да се лесно да се намали и облик на ноктите со себе. 【3 Големини и 2 Стилови】пакетот доаѓа со 3 парчиња од нерѓосувачки челик, нокти датотеки во 2 различни стилови (посочи совет и круг совет). 2 парчиња посочи совет се мали и големи димензии, и 1 парчиња круг совет нокти датотеки.Тие можат да ги задоволат вашите различни потреби.Тие се светлина и лесно да се носат. 【Двојно Двострано Дизајн】Овие нокти датотеки функција круг совети, двојно страни desigh и удобно рачки за безбедна употреба.И жито за нив се доволно добро без да се оштети ноктите форми, додека оставајќи ги мазна, која може да придонесе за добри услови на вашите нокти. 【Задржи Ноктите Убава】На салон за нокти датотеки се корисни за да се отстрани средиме паузи, груби рабови, чипови и да се направи вашите нокти да изгледаат убаво и јасно.тие може да се мијат директно со вода да се чува чист. 【Широко се Користи】 Метал нокти датотеки се погодни за различни видови на ноктите,како и поднесување ноктите, ноктите, акрилик лажни нокти, исто така, добри се за дома, салон за убавина и ноктите салон користење.Тие се вклопуваат за мажите и жените, корисна нокти алатка.

Детали

Свеж

Избор на клиенти