.

.

New
SIFDNRGNFN Проширување Завртки Внатрешни Проширување Завртка за Градење Декорација Врвот Внатрешни Принудувајќи M6-М16. 5Pcs Проширување Кука (Должина : 316 од не ' Рѓосувачк

SIFDNRGNFN Проширување Завртки Внатрешни Проширување Завртка за Градење Декорација Врвот Внатрешни Принудувајќи

DEN 1243.20

Стока
Достапно.

Стандардна големина завртка, лесно да се инсталира.Нерѓосувачки челик заврши нуди заштита од ' рѓа.Големина на : На пример : M6 x 8 x25 (внатрешен дијаметар * надворешниот дијаметар * должина).Материјал : 304/316/ јаглероден челик.Лесен за инсталација : производот е едноставен за инсталација, не бара сложени операции, има силна носивоста и не е лесно да падне.Професионален стандард на проширување завртки отвори кука.Големина : 316 од не ' рѓосувачки челик | Боја : М12 X 16 X 50.

Детали

Свеж

Избор на клиенти