.

.

New
livster Месинг 6 Телескоп & 3 Sundial Компас & Мини Зголемувачот Комбо Пакет со Убави Месинг полски Заврши

livster Месинг 6 Телескоп & 3 Sundial Компас & Мини Зголемувачот Комбо Пакет со Убави Месинг полски Заврши

DEN 564.00

Стока
Достапно.

Премиум месинг комбо на Античкиот дизајн на производи.Тоа е еден Sundial Компас, 1 лупа и 1 Месинг Телескоп.Одлична алатка како колекционерски предмети, како и за деца за учење.Премиум месинг комбо на Античкиот дизајн на производи.Тоа е еден Sundial Компас, 1 лупа и 1 Месинг Телескоп.

Детали

Свеж

Избор на клиенти