.

.

New
LES VENDA Гел Основата и Врвот Грб го Поставите Гел лак Нема Избрише Врвот Грб База на Грб го Поставите Висок Сјај УВ LED Впие Исклучување Долготрајни За Дома, DIY И Ноктите

LES VENDA Гел Основата и Врвот Грб го Поставите Гел лак Нема Избрише Врвот Грб База на Грб го Поставите Висок

DEN 95.76

Стока
Достапно.

❤【LES VENDA Здрава Нема Избрише Врвот и на База на Грб го Поставите】Гел Основата и Врвот Грб со состојка на Прочистена Вода, Природни Смоли & Минерал во Прав, 9 Toxin Слободни Состојка, Еко-Пријателски, Киселина-слободен Формула, Ниска Мирис, Без груби состојки или лепила кои водат до оштетени ноктите.Препорачуваме да се направи кожата тестот, ако имате било какви загриженост. ❤【Ефективно Функционира на База на Грб】База на Грб го Зголемува сраснување на ноктите и бојата гел.Нанесете тенок база на грб, правење на вашиот помине уметност остане подолго.Исто така, тоа може да се користи со декорации на ноктите, било брендови' гел лак, нема пилинг исклучување лесно, само како прави во салонот. ❤【Висок Сјај Брзо Заврши Врвот Грб】Горниот Слој За заштита на природни нокти и проширување на се носат и сјај на гел лак.Исто така, може да ги спречи од триење, лесен и погоден за домашна употреба.Гелот горниот слој може да се примени малку дебела за резултатот. ❤【Трајни & Долготрајни за Врвот Грб База на Грб】Основата и Врвот Грб Сет Со соодветна апликација, гел лак боја ќе трае 20 дена без chipping, пилинг, напукнување или кревање и kooks мазна и сјајна. ❤【Известување】Со гел лак, ве молиме секогаш да се применуваат тенок слој секое време!Премногу врвот и на база на грб или гел за кожата може да предизвика чувство на горење кога се излечи под УВ/LED светилка.Ве молиме чисти гел околу ноктите пред лекување, како и!Обидете се пониски wattage светилка ако сте биле чувствителни на топлина.

Детали

Свеж

Избор на клиенти