.

.

New
Црн Ѕид Крпа Куки Нерѓосувачки Челик Крпа Кука Тешки Облека Кука Држачот за Бања, Кујна Гаража Дома, Хотел, Канцеларија Кабинет

Црн Ѕид Крпа Куки Нерѓосувачки Челик Крпа Кука Тешки Облека Кука Држачот за Бања, Кујна Гаража Дома, Хотел,

DEN 712.80

Стока
Достапно.

Крпа Носителот : Тоа можат ефикасно да зачувате простор зад вратата и да се облагороди просторот користење стапка.Може да се стави рака крпи или јадење пешкири, онаму каде што е потребно, Може да се сместат рака крпи, бања крпи, сад крпи во употреба, и да ги избрише вашите раце во секое време по прават работа.Крпа Бар : може ефикасно да зачувате простор зад вратата и да се облагороди просторот користење стапка.Може да се стави рака крпи или јадење пешкири, онаму каде што е потребно, стилски површина го прави овој крпа rack совршен натпревар со модерна бања стилови.Бања Закачалка : Тоа можат ефикасно да зачувате простор зад вратата и да се облагороди просторот користење стапка.Може да се стави рака крпи или јадење пешкири, онаму каде што е потребно, деталите се прецизно направена, погоден за бањи, хотели и на други места.Кабинетот Бања Закачалка : Тоа можат ефикасно да зачувате простор зад вратата и да се облагороди просторот користење стапка.Може да се стави рака крпи или јадење пешкири, онаму каде што е потребно, Лесно да се инсталира и издржливи.Може да се користи за долго време.Бања Хардвер Pendant : Тоа можат ефикасно да зачувате простор зад вратата и да се облагороди просторот користење стапка.Може да се стави рака крпи или јадење пешкири, онаму каде што е потребно, На површина е мазна и ќе не боли вашата облека.Стилски дизајн на кујна, бања и спална соба.Спецификација : Предмет Тип : Крпа Бар Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик Производ Големина : Прибл. 6 x 7.5 x 5cm / 2.4 x x 3.0 2.0 во Цел : Облека Кука Тежина : Околу. 117g/4.1 оз Пакет Листа : 1 x Крпа Бар 2 x Завртка 2 x Проширување Цевка 1 x Клуч.

Детали

Свеж

Избор на клиенти