.

.

New
Директна Замена за Сименс 3TY7403-0AC2 Контактор Серпентина за 3TC Уреди 24VAC Серпентина Напон со 2 години Гаранција

Директна Замена за Сименс 3TY7403-0AC2 Контактор Серпентина за 3TC Уреди 24VAC Серпентина Напон со 2 години

DEN 1471.20

Стока
Достапно.

Нови Резервни Директна Замена За Сименс Контактори/Coiils И Што Доаѓаат Со Целосна 2 Годишна Гаранција.Лесна замена со само два завртки да се отстрани.Серпентина е оценет for_24 VAC.Замена серпентина работи во 3 TF30, 3 TF31, 3 TF32, 3 TF33, 3 TF40, 3 TF41, 3 TF42, 3 TF43 контактори.Резервни директна замена серпентина за употреба со 3 TF30, 3 TF31, 3 TF32, 3 TF33, 3 TF40, 3 TF41, 3 TF42, 3 TF43 контактори.Светската Серија, тип 3 TF, 24 V AC 60 Hz.Оваа серпентина е произведен од страна на Brah Електрични, светски лидер во cid електрични делови.Вклучува целосен 2 годишна гаранција од Brah Електричен.

Детали

Свеж

Избор на клиенти