.

.

New
Fiayu Не-Дупчење Дома со Само Лепило Кујна Складирање Ѕид од не ' Рѓосувачки Челик Крпа Закачалки Носителот Крпа Носителот Кука Носителот Грабител

Fiayu Не-Дупчење Дома со Само Лепило Кујна Складирање Ѕид од не ' Рѓосувачки Челик Крпа Закачалки Носителот

DEN 182.16

Стока
Достапно.

Целиот чај крпа кука е направен од нерѓосувачки челик, и средниот дел е направен од силикон материјал; На силиконски материјал не ќе нула крпа или да го промени обликот на пешкир.Има силикони ноктот во средината на ѕид крпа држач; Кога ќе го користите, притиснете на крпа и да бидат обесени од силикон ноктот во средината, потоа крпа може да бидат обесени цврсто; Кога ќе треба да ги користите крпа, само повлечете го крпа надолу.Постои само-лепило налепница на задната страна на не-дупчење притисни крпа држач; Тоа не треба да се стиска, и не на штета на ѕидот или стакло; Тоа може да биде директно вметнат на површината што треба.Кујнската крпа носителот може да биде вметнат во кујната за да висат чај крпа, dishcloth, итн.; Тоа може да биде вметнат во тоалет да се откажам крпа, пешкир, итн.На само-лепило кука не е толку големо што ќе може да се држи каде што треба.Пакетот вклучува : можете да примате 1 парче метал самолепливи крпа куки, секоја кука е за 3.07 x 1.96 x 0.9 инчен/ 7.8 x 5 x 2.3 см, која е соодветна големина и не заземаат многу простор, може да се држи тоа каде ќе треба да се откажам крпа.Се користи За : За да виси towels Material : нерѓосувачки steel Package се Вклучени : 1 x Јадење Крпа Holdercolour : Silversize : 7.8 x 5cm Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Детали

Свеж

Избор на клиенти