.

.

New
ASICS на Жените ASX Лукс Кратко Sleeve Врвот, Дива Розова, Мали

ASICS на Жените ASX Лукс Кратко Sleeve Врвот, Дива Розова, Мали

DEN 1440.00

Стока
Достапно.

88% Полиестер/12% Spandex.Увезени.Полиестер обвивка.Машина За Миење.Ултра мека влага управување со ткаенина.Опуштено одговара за олеснување на движењето.Отворени врати детали за естетски дизајн.Нашите класичен уште мода напред суштинско значење ASX Лукс Кратко Sleeve Врвот не жртва стил за удобност.

Детали

Свеж

Избор на клиенти