.

.

New
ArielGT Под Кабинет Хартиена Крпа Држачот за Кујна - 13 Инчен - Лепило Хартиена Крпа Носителот на - Еден Екстра Силно Лепило - Вертикално или Хоризонтално Инсталација - Бе

ArielGT Под Кабинет Хартиена Крпа Држачот за Кујна - 13 Инчен - Лепило Хартиена Крпа Носителот на - Еден Екстра

DEN 359.76

Стока
Достапно.

✔ Две Години Замена и Наплата на Гаранција.✔ Може да биде и употребата на многу површини. ⚡100% НАПЛАТА ГАРАНЦИЈА : 2 Години Замена и Наплата на Гаранција.Ве молиме контактирајте го нашиот пријателски услуги на клиентите било време ако имате прашања во врска со нашите производ и услуга.Само да се земе 5 минути за инсталација.Нема штета или дупка на површината, флексибилен и лесно да ги отстраните & преселат на под кабинет хартиена крпа носителот да се вклопи во вашата намера. ????Зошто и вие треба да изберете Само-Лепило Ariel GT Под Кабинет Хартиена Крпа Држачот за Кујна? ✔ Паметен, едноставен и издржлив дизајн.⚡SMART & ТРАЈНИ : Ariel GT хартиена крпа носителот под кабинет планината одговара на повеќето хартија ролери брендови.Пакет Вклучувајќи : хартиена крпа држачот за монтирање, картонска кутија, меур заврши, еден екстра 3 M лепило подлога.Лесна инсталација во рок од 5 минути, без дупчење е потребно.Нашата само лепило хартиена крпа носител е супер силен & трајни, држете се до 6.Нашите хартиена крпа закачалката е супер силни и издржливи, која може да се одржи до 6.За Отстранување на : Губење на книжно марамче носителот на лепило со греење со фен за коса.Нашата кујна хартиена крпа носител е направен од висок квалитет на rustproof нерѓосувачки челик.✔ Без Дупчење : Инсталација со користење на супер силна само-лепило, само трае 5 минути, без дупка.Тоа не е само едноставна хартија крпи носителот кој се користи како кујна се тркалаат носителот, тоа исто така може да биде rv тоалетна хартија носителот или секаде каде што сакате да се инсталира за да се исполнат вашите употреба цел и оркестарот.4) Чекај за 3 повеќе минути и се е спремно.Лесно се стави на хартија ролери на ѕид хартиена крпа носителот, нема испаѓање, додека со користење поради паметен дизајн.На, исчисти лепило остатоци со влажна крпа, и вашата површина ќе биде чист како порано. ⚡МУЛТИ-ФУНКЦИИ & ЗАШТЕДА на ПРОСТОР : Нашата mountable хартиена крпа носителот може да биде инсталиран на ѕид или под кујната кабинет, од страна на фрижидер, вградена во тоалет.

Детали

Свеж

Избор на клиенти