.

.

New
NC Преносни Полиестер Кабел Случај Хард Диск Ipad Mini Складирање Торба Комплет Додатоци за Дигитални USB Мала Алатка за Складирање Торба

NC Преносни Полиестер Кабел Случај Хард Диск Ipad Mini Складирање Торба Комплет Додатоци за Дигитални USB Мала

DEN 916.80

Стока
Достапно.

1. Големина : 27 x7 x 16cm; ова патување електронски торба се направени од издржлив полиестер влакна и полиестер.Ткаенината е лесно да се чисти.Двонасочна патент затворање обезбедува вашите лични предмети се безбедни. 2. Структура : 5 еластична прстени за кабли, слушалки или пенкала.5 еластична мрежа сегменти обезбеди најдобар флексибилност за организирање додатоци.На поместена партиција е прилагодлив, и може да се приспособат како што е потребно. 3. Мулти-цел : На кабел торба има доволно простор за да се приспособат на различни објекти, како на пример кабли, мемории, SSDs, моќ канапи, мемориски картички, USB диск, за напојување на мобилни, полначи, пасоши, адаптери, пенкала, слушалки, airpods, итн.Складирање кеса не е само да ја заштитите вашата електронска опрема, но исто така погоден за чување на пенкала, таблети, козметика, итн.Повеќето погодни за семејства и патување. 4 Portable и удобен : многу погоден за патување.Со мали димензии и мала тежина дизајн ви овозможува да носат вашата торба со рака на рака.Тој исто така одговара на вашите чанти, suitcases и ранци без преземањето премногу простор. 5. Мулти-слој дизајн-Ова патување електронски складирање торба има многу простор за складирање.Тоа ќе го задржи вашето предмети посебен и лесно да се најде.

Детали

Свеж

Избор на клиенти