.

.

New
3Doodler Започнете+ Essentials (2021) 3D Пенкало во Собата за Деца, Лесен за Употреба, да Научат од Дома Уметност Активност во Собата, Образовни МАТИЧНИ Играчки за Момчиња & Девој

3Doodler Започнете+ Essentials (2021) 3D Пенкало во Собата за Деца, Лесен за Употреба, да Научат од Дома Уметност

DEN 1199.76

Стока
Достапно.

[САМО на ДЕТЕТО БЕЗБЕДНО 3 D ПЕНКАЛО] Дизајниран без жешки делови, сосема безбеден за деца на возраст од 6+.Пенкало млазницата и пластични може да се допре со не изгори ризици.Користи само најбезбедните 3 Doodler Започнете пластични filaments. [НОВ & РАФИНИРАНИ] На 2021 издание на 3 Doodler Започнете карактеристики рафинирани истиснување брзини за неспокојот 3 D Цртеж искуство. [МАТИЧНИ УЧЕЊЕ ДОМА] Како тактилни учење играчка, пенкало инспирира креативност, дизајн, планирање, градење и просторно разбирање. [ПЛАСТИЧНИ НАПРАВЕНИ ВО САД] На 3 Doodler Започнете користи неслободен мерка на детето PCL пластични направени во нашиот производен објект во Охајо. [ПОВЕЌЕ ЗАПОЧНЕТЕ ПЛАСТИКА, СЛОБОДНИ ШАБЛОНИ & STENCILS] Посетете ја официјалната 3 Doodler веб-сајт за да добиете дополнителни пластични filaments и бесплатно преземање stencils и шаблони. [ЦЕЛОСНА 3 D ПЕНКАЛО за ПОЛНЕЊЕ ЗА ДЕЦА] Секоја кутија содржи 3 Doodler Започнете 3 D Пенкало, Doodle Pad/Doodlemat, 2 Лед-боја Пакети за персонализација на Start пластика (48 Насоки), Микро-USB Конектор & Активност Водич + еден тон на креативен потенцијал.Доаѓа во заверен & одржлив браун пакување!.Стил : 3 D Пенкало во Собата.

Детали

Свеж

Избор на клиенти