.

.

New
30ML - Пар (2) - Роуз Гарден & Јасмин - Премија Мирис на Нафта Пар - 30ML

30ML - Пар (2) - Роуз Гарден & Јасмин - Премија Мирис на Нафта Пар - 30ML

DEN 296.40

Стока
Достапно.

КОРИСТИ - Нашите Премија Одделение на Мирисни Масла се формулирани за да биде погодна за создавање на свој свеќи, сапуни, воздух два спреј, кожа и нега на коса формулации, производи за чистење, за употреба во домот арома diffusers, миризливи фен листови, freshen некоја фиока, потпури, freshen теписи, масажа/тело масло, шеќер струже, и многу повеќе.Персонализирате било која од вашите unscented производи.Користете ја вашата имагинација да се создаде мирис, што е едноставно твое.Килибар стакло 30ml шише со црна полипропилен ребрести капа и подесувате евидентно прстен со dropper insert (внеси).На dropper внесува мала количина на производот да се издаваат.Оваа капа и orifice редуктор комбинација е одлична за издавање на нафта.Мирисни масла за надворешна употреба само.Овој производ не треба да се користи undiluted.За било какви прашања во врска со правилно користење во производи, ве молиме контактирајте со нас.РОУЗ ГАРДЕН - се Чувствуваат транспортира до еден англиски роуз гарден.Прекрасен букет од мирисна рози.Срцето на мирис е возвишено букет од рози, со nuaunces на carnations.Основната забелешка е мека бавни мошус.ЈАСМИН - класичен јасмин.Топ белешки на muget, озон, флорални apple со еден допир на грозје.Срцето ноти на јасмин, роза и јоргованот.Мошус и вуди белешки во базата.Сапуни, лосиони, креми.За нега на коса и тело производи за нега.Производи за чистење, просторија спрејови, перење, постелнина, и арома diffusers.Во Вечен Суштината Масла, ние сметавме дека нашиот производ требаше да претставува нас и квалитетот што го даде за вас, нашите клиенти.Значи, ние продолжуваме да истражувања и извор на нови производи кои ги исполнуваат нашите клиенти растечките потреби.Нашата мисија е да обезбеди најдобрите производи без кршење на банката.Нашиот тим од талентирани perfumers има повеќе од 75 години во комбинација домашно и меѓународно искуство заедно со нашите мирис на тимот за поддршка и Во куќата регулаторната Тим .Ние сме посветени на обезбедување на нашите производи ги исполнуваат постојано менување на регулаторни барања.Персонализирате некој од вашите производи или додадете Вечен Суштината Масло да се зачин до вашата моментна омилен мирис.Се создаде мирис, што е едноставно твое.

Детали

Свеж

Избор на клиенти