.

.

New
YUBX Симпатична Миленичиња Washi Лента Поставена 18 Ролна Злато Разубавувањето Декоративни Маскирање Ленти за Уметност, DIY Занаети, Куршум Списанија, Planners, Бележник, Зав

YUBX Симпатична Миленичиња Washi Лента Поставена 18 Ролна Злато Разубавувањето Декоративни Маскирање Ленти за

DEN 263.76

Стока
Достапно.

ПРЕКРАСЕН ДИЗАЈН : Оваа симпатична washi лента со куче и маче модели ќе ги споделите вашата креативност сјај.Тоа печатени различен модел кој идеи од елементи на домашни миленици.Ако ги следите изработката трендови и имаат сладок имагинација, овој лента ќе биде најдобар избор.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА можете да ги отстрани и држи ги повторно лесно без да остават било остатоци.МУЛТИ-ФУНКЦИЈА : washi лента е одличен начин да вашиот planners, scrapbooks, куршум весник, embellishments, - карта во донесувањето одлуки, подарок завиткување, партии, DIY занает проект, оркестарот, кармини кутија, молив кутија, пенкала, полнење кабел, со лажица се справи, итн.ДАРЕЖЛИВ ГОЛЕМИНАТА : Овој пакет на 18, 6 ролни на 9/16"(15mm) широк, 12 ролни на 5/16"(7.5 mm), сите ленти се 10 ft (3m) долго.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Секој од креативните домаќинки да тренди тинејџери и artsy деца ќе го обожавате овој washi лента поставена!Тоа е голема забава за сите возрасти.Тоа е најдобриот подарок за куршум весник љубовници, занает, пријателите, студентите, и добар употреба на годишнина, роденден и празниците, итн.

Детали

Свеж

Избор на клиенти