.

.

New
AntaraFashion Чиста Оригано Етерично Масло, 50 ml

AntaraFashion Чиста Оригано Етерично Масло, 50 ml

DEN 1056.00

Стока
Достапно.

Количина - 50 ml (1.69 мл).Метод на Екстракција : Ладно-цедените.Најдобрите Квалитет : Најдобар Квалитет на производот со најголема палета на масла во индија.Нашите ладно-цедените масла се и чиста природна, против евтини Expeller/Hot-цедените Масла.Најдобрите Бренд : Heighly Задоволни Cutomers повеќе од 100 земји. 100% чиста и Природна ладно-цедените Оригано Етерично Масло 1.69 мл од Индија.

Детали

Свеж

Избор на клиенти