.

.

New
ДНК Motoring ОЕМ-MG-0016 Фабрика Стил Патникот Десната Страна Огледало Стакло w/Загрева Компатибилен со 2012-2017 Акцент / 2011-2013 Elantra Седан

ДНК Motoring ОЕМ-MG-0016 Фабрика Стил Патникот Десната Страна Огледало Стакло w/Загрева Компатибилен со 2012-2017

DEN 791.76

Стока
Достапно.

Направен од Висок Квалитет на Стакло за Трајност и Чистота.Точните Димензии како ОЕМ.Пред-Прилог Backplate Месеци Директно на Оригиналната Огледало Домување.Директна Замена за Фабриката Единица.Одговара На Модели Со Загреан Стакло.Го замени Скршен или Испукани Страна Ретровизорите без incurring скапа или тешко цената за замена на целата единица.Направен да точните спецификации, нашите страна ретровизорите вклучуваат задната плоча на планината за вашиот оригинален странични ретровизори рамка.Овие се точно замена за стакло.Компатибилен со 12-17 Акцент / 11-13 Elantra Седан, Одговара на Модели Со Загреан Стакло.

Детали

Свеж

Избор на клиенти