.

.

New
СЕГА Етерични Масла, Лаванда Масло, Смирувачки Ароматерапијата Мирис, Пареа Дестилирана, Чист, Вегетаријанци, Дете Отпорни Капа, 4-Унца

СЕГА Етерични Масла, Лаванда Масло, Смирувачки Ароматерапијата Мирис, Пареа Дестилирана, Чист, Вегетаријанци,

DEN 240.00

Стока
Достапно.

Состојки : 100% чисто масло од лаванда.Арома : Флорални.Атрибути : Смирувачки, нормализирање, балансирање.Глава Леснотија се Вклопуваат : Додадете 3 капки на секој од лаванда масло, масло нане и камилица, масло да дифузор и да уживате.Екстракција Метод : на Пареа Изведено од цветни блузи.Големина : 4 Fl Мл (Пакување од 1).

Детали

Свеж

Избор на клиенти