.

.

New
Synology RT2600ac – 4x4 Dual-Band Gigabit Wi-Fi Рутер, MU-MIMO, Моќен Родителски Контроли, Закана Спречување & Arris буквален за мрежа SB8200 DOCSIS 3.1 Gigabit Кабелски Модем

Synology RT2600ac – 4x4 Dual-Band Gigabit Wi-Fi Рутер, MU-MIMO, Моќен Родителски Контроли, Закана Спречување

DEN 8259.12

Стока
Достапно.

Производ 1 : 1.7 Gigahertz Dual-core процесор за брзо, бескомпромисен перформанси.Покриеност - 3,000 квадратни метри.Производ 1 : Моќен 4x4 802.11 ac бран 2 радија со MU-MIMO и до 2.53 Gbps пробив безжична брзина.Производ 1 : Smart Connect за лесна транзиција помеѓу максималната брзина или опсег.Производ 1 : Хардверски забрзана Слој 7 сообраќај за контрола и мониторинг; Температура на Чување : -20°C до 60°C (-5°F до 140°F).Производот 2 : Компатибилен со големи U S Кабелска Интернет Услуги, вклучувајќи Кокс, Xfinity & другите Не се компатибилни со ATT, Verizon, Century Link или други DSL или Влакна интернет провајдери.Производот 2 : DOCSIS 3 1 Кабелски Модем најдобро за кабелски интернет брзина планови до 2 Gbps.Производот 2 : 32 низводно x 8 течението на DOCSIS 3 0 врзани канали, 2 низводно x 2 возводно OFDM DOCSIS 3 1 канали.Производот 2 : Двете 1-Gigabit Ethernet порти способен линк агрегација.Synology RT2600ac – 4x4 dual-band Gigabit Wi-Fi рутер, MU-MIMO, моќен родителски контроли, Закана Спречување, управување со пропусен опсег, VPN, проширување на покриеност со мрежа Wi-Fi Redefine вашиот мрежен со Synology Рутер RT2600ac е моќна безжична способности и рок-цврст, безбедноста, фокусирани на Synology Рутер Менаџер јадро.Дизајниран за двете домови и канцеларии, MU-MIMO поддршка осигурува повеќе уреди можат да се поврзат на повисоки брзини додека СРМ е Родителските Контроли и Сообраќај Менаџер овозможува едноставно управување и фино подесување на мрежен сообраќај.Моќ Фреквенција - 50/60 Hz, Еден Phase ARRIS буквален за мрежа SB8200 DOCSIS 3.1 Gigabit Кабелски Модем, Одобрени за Кокс, Xfinity & другите, (бела)На буквален за мрежа SB8200 е DOCSIS 3. 1 модем – најновата технологија се понудени од страна кабелски Провајдери.Тој е способен од најбрзо брзина на располагање од страна на кабелски Интернет сервис провајдери, совршен за работи како 4 K Ултра-HD видео стриминг и виртуелна реалност игри.Плус, има 2 Gigabit Ethernet порти!На SB8200 е компатибилен со големи американски Кабелска Услуги, вклучувајќи Кокс и XFINITY.Денес е поврзан дом бара брзина далеку помоќен од било кога.Моќта на вашата домашна мрежа со SB8200 и го добиете најбрзо брзина и најсигурни конекција со Интернет.Поседувате твое денес и да престанат да плаќаат за изнајмување такси.

Детали

Свеж

Избор на клиенти