.

.

New
Спортски Термички Долна Облека Постави Долго Џонс Руно Наредени Зима База Слој За Мажи Работи Скијање Велосипедизам Лов Опрема

Спортски Термички Долна Облека Постави Долго Џонс Руно Наредени Зима База Слој За Мажи Работи Скијање Велосипедизам

DEN 592.08

Стока
Достапно.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 80%Најлон /20%Spandex.Машина за миење или рака мие. 【Добра еластичност за спорт】 без Оглед на клеча или напорно вежбање, 4-начин се водат и анти-клеча дизајн овозможува доволна флексибилност.На здрав шевовите нема да ја раскинам и да се деформира на долна облека.Тоа е блиску-фитинг, но што може да се водат вашиот екстремитети слободно. 【Слим & Светло & Задржи топлината】 две-парче сет е лесен и се чувствува како втор слој на кожата кога се носи.Кожата на допир ткаенина не ја иритираат или abrade на кожата.На Руно ткаенина обвивка може да се заклучи во топлина и се спротивстави на ладно време. 【Пот wicking&брзо сушење&дише】 ултра мека микрофибер брзо може да се фитил далеку пот и испарила влага.Одржуваме телото сува и удобно.Направи ќе се задржи на сит искуство. 【Мулти-функционални одговараат】 Тоа може да се носи во различни прилики, дома или на отворено.Тоа може да се користи не само како пижами и секојдневен носат, но исто така и како спортски.Како што се пешачење,џогирање, велосипедизам, маратон, мотоцикл, трчање, маратон, тренинг, јога, скијање, лов и риболов. 【Одржување и по-продажбата на】 се препорачува да се откажам да се исуши одделно по миење со рака , или машина за миење и сува.Тоа нема да се намалат, избледи, и pilling.Ако постои било каков квалитет проблем со производот, ве молиме да бидат слободни да контакт.Боја : Сина | Големина : X-Large Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.Термички долна облека е погодна за отворен спорт во зимскиот период за да се задржи топло.На внатрешната страна од долниот веш има добро термички ефект.Тоа може да се примени на многу отворено спортови, како скијање, качување, велосипедизам, фитнес, бадминтон и други отворено спорт.

Детали

Свеж

Избор на клиенти