.

.

New
ZHUZI Преносни Дома од Нерѓосувачки Челик Кујнски Складирање Ѕид со Себе Лепило Грабител Крпа Закачалки Носителот Кука Носителот Крпа Носителот

ZHUZI Преносни Дома од Нерѓосувачки Челик Кујнски Складирање Ѕид со Себе Лепило Грабител Крпа Закачалки Носителот

DEN 148.08

Стока
Достапно.

боја : Сребро.Материјал : не ' рѓосувачки челик.големина : 7.8 x 5cm.Се користи За : За да виси крпи.Пакет се Вклучени : 1 x Јадење Крпа Држачот.боја : Silver Material : нерѓосувачки steel Used За : За да виси towelssize : 7.8 x 5cm Package се Вклучени : 1 x Јадење Крпа Holder Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Детали

Свеж

Избор на клиенти