.

.

New
Ехо Парк Хартија Компанијата Тоа е Летно Време Умре & Печат Поставите умре, печат, розова, теал, зелена, жолта, сина, црвена

Ехо Парк Хартија Компанијата Тоа е Летно Време Умре & Печат Поставите умре, печат, розова, теал, зелена, жолта,

DEN 479.76

Стока
Достапно.

Пакетот Должина на Производот е 5.75 инчи.Пакетот Ширина на Производот е 8.0 инчи.Целта на Марката е да ве снабди со се што ви треба да се создаде безвременски ремек-дела на свој.Пакетот Висина на Производот е 0.25 инчи.Ова координирање печат и умре сет карактеристики умре форми со појавување марки за да додадете димензија на било која картичка или scrapbooking изгледот.На умира од оваа група прецизност намали околу појавување печат форми.Употреба на рачна умре сече машина е потребно.

Детали

Свеж

Избор на клиенти