.

.

New
Babyclic Мајката Делта Зелена Океанот Toiletry Торба

Babyclic Мајката Делта Зелена Океанот Toiletry Торба

DEN 987.60

Стока
Достапно.

Производителот гаранција може да не се применува.Дизајн, прекрасна, забава и уникатно.Машина перат во 30o C.Мека на допир ткаенини изработени од 100% памук со phthalate-слободен ПВЦ заврши.Тоа е убав подарок за идната мајка.Изработени од квалитетни материјали и под строги безбедносни надзор.

Детали

Свеж

Избор на клиенти