.

.

New
TAISHAN УВ Sanitizer Четка за заби Случај,Пренослива Батерија Патување Држач, Четка за заби,Одговара на Сите четки за заби за Електрични и Рачни четки за заби,Безбедност Ф?

TAISHAN УВ Sanitizer Четка за заби Случај,Пренослива Батерија Патување Држач, Четка за заби,Одговара на Сите

DEN 527.52

Стока
Достапно.

Со оваа четка за заби држачот за ѕид за правилно поставени, можете да ги Зачувате простор и одржување на washstand чиста и уредна, нема потреба да се грижите хаос. ????Автоматски Режим : Тоа ќе го исклучи автоматски.Може да се користи за 12 дена.Оваа ставка може да се обезбеди безбеден и повеќе хигиенски средина за четки за заби.Зошто се повеќе и повеќе луѓе решаваат да ги користат нашите Заби Држачот за Ѕид за правилно поставени?.Оваа четка за заби случај е многу исклучителна, компактен и пренослив, фантастичен за патување, одмор, кампување и бизнис употреба.99% - четката случај со UVC светлина длабоко sanitizer вашата четка за заби.Секогаш се тресат исклучите сите вишокот на вода од вашата четка за заби пред стерилизација.Затворете го капакот за автоматски да започнете процесот на стерилизација.Погоден за разни четка за заби главата вклучувајќи електрична четка за заби.Целосно полнење на уредот пред првата употреба.Кога почувствував поклопецот е затворен,машина почнат да работат и бела индикатор светлото вклучено,машина исклучува по една минута.????Sterilizer Ефект до 99.Задржи овој уред е надвор од дофат на деца на сите времиња.По етикетата е во прилог, можете исто така да се откажам и да ги собереш на производот слободно (слушнете 'Ка').Ослободи го од вишокот вода од четката и ставете ја во-помеѓу две силиконски носители и го стави на четка за заби влакната надолу.УВ кутија ќе се почне да се работи за 3 минути и ќе престанат да работат автоматски, многу лесна за користење. ????Погоден За Разни Четка за заби Главата - Мини и модерен дизајн.Отворање на УВ-Ц четка за заби sterilizer случај.Нека вашето семејство имаат здрав живот.TAISHAN Четка за заби држач е погоден за семејството заштита, бизнис патување и активности на отворено за содржат и одржување на чисти нашите четка за заби.Тоа доаѓа од устата, влажна средина, складирање на сад, па дури и бања. ????Долготрајна Работа И Батерија - Полнење преку USB време за 2 Hrs за целосно полнење на држач, Четка за заби. ????Лесно да се Инсталира - Ѕидот поставена четка за заби носителот кутија е во можност да се држиме за бања ѕидот со силен налепница на задниот дел.Сите четка глави се компатибилни со вашиот уред.Модерен дизајн може да биде приспособен на секој дом декорација.Еден Носителот само има една четка за заби, се елиминира крст-инфекција помеѓу четки за заби.НЕ го испуштајте уредот или не ја потопувајте во вода.

Детали

Свеж

Избор на клиенти