.

.

New
Tammy Тејлор Кора N Стап Природни Нокти Shaper Тешко Пластични Табли да се Промовира Природен Раст и се Чувствуваат со Силна, но Сепак Нежно Триење да се Скрати и Датотека

Tammy Тејлор Кора N Стап Природни Нокти Shaper Тешко Пластични Табли да се Промовира Природен Раст и се Чувствуваат

DEN 142.80

Стока
Достапно.

Тие вклучуваат само нашите тешко пластични emery одбори.Tammy Тејлор е Американска Филантроп кој е револуционизира Ноктите и Индустријата за Убавина уште од 1983 година. Таа промовира образование неделни на нејзиниот You Tube канал.Tammy предава над 5.000 класи, и создаде илјадници производи и процедури.Заедно со водење нејзината корпорација, таа се развива нови производи, бои и техники секојдневно да се задржи индустрија тековната.

Детали

Свеж

Избор на клиенти