.

.

New
SONARIN Транспарентен Капак Бебе Помине Комплет,4-во-1 Бебе Чешлање Комплет,со Бебе Помине Clippers,Режа,Ноктите File&Tweezer,Бебе Помине Грижа за Полнење за Новороденче,Доенче и

SONARIN Транспарентен Капак Бебе Помине Комплет,4-во-1 Бебе Чешлање Комплет,со Бебе Помине Clippers,Режа,Ноктите

DEN 743.76

Стока
Достапно.

Поставено : 1 * Безбедност ножици (4.1 инчен), 1 * нокти датотека (3.9 инчен), 1 * помине clippers (2.1 инчен), 1 * Нос помош на пинцета (3.5 инчи).Материјал : се Направени од издржлив нерѓосувачки челик и ABS, не BPA.Погоден за бебе, безбедност и долг животен век.Производство детали : Ноктите clippers се дизајнирани за бебе големини и се во близина на бебе помине кривини.Безбедност ножици имаат круг машина главата.На нокти датотека е направен од казна материјал за да се спречи гребнатини.Пинцети се меки и на врвот се заокружува за безбедност.Удобен : SONARIN се надева дека ќе се обезбеди максимална погодност за родителите.Овој сет е дизајниран за бебето да се намали на ноктите, и е опремен со соодветен складирање кутија за лесно носење и употреба.По-продажбата на Услугата : Ние сме посветени на секој клиент да обезбеди посветена служба, и сноси одговорност на секој квалитетот на производот.Нашата цел е да се победи на клиентите задоволство со најдобрите производи и услуги.Ако имате какви било прашања или предлози, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Боја : Розова.

Детали

Свеж

Избор на клиенти