.

.

New
Mirrex 75152a се Вклопува 2015-2019 Лево Возачот Страна Замена Огледало Стакло за GMC Сиера 1500 2500HD 3500HD за Silverado 1500 2500HD 3500HD 2015 2017 2018 2019 Пониски Конвексни

Mirrex 75152a се Вклопува 2015-2019 Лево Возачот Страна Замена Огледало Стакло за GMC Сиера 1500 2500HD 3500HD

DEN 502.32

Стока
Достапно.

Silverado 1500 2016 2017 2018 Возачот Страна Огледало Стакло Пониски Конвексни.Silverado 2500 3500 HD HD 2015 2016 2017 2018 2019 Возачот Страна Огледало Стакло Пониски Конвексни.GMC Сиера 1500 2016 2017 2018 Возачот Страна Огледало Стакло Пониски Конвексни.GMC Сиера 2500 3500 HD HD 2015 2016 2017 2018 2019 Возачот Страна Огледало Стакло Пониски Конвексни.ВОЗИЛОТО FITMENT И ИНСТРУКЦИИ ЗА ИНСТАЛАЦИЈА.ВОЗИЛОТО FITMENT1. Одговара На Chevrolet Silverado 1500 2016-2018 Возачот Страна Огледало Стакло.2. Одговара На Chevrolet Silverado 2500 Hd 2015-2019 Возачот Страна Огледало Стакло.3. Одговара На Chevrolet Silverado 3500 Hd 2015-2019 Возачот Страна Огледало Стакло.4. Се вклопува GMC Сиера 1500 2016-2018 Возачот Страна Огледало Стакло.5. Се вклопува GMC Сиера 2500 Hd 2015-2019 Возачот Страна Огледало Стакло.6. Се вклопува GMC Сиера 3500 Hd 2015-2019 Возачот Страна Огледало Стакло.ИНСТРУКЦИИ ЗА ИНСТАЛАЦИЈА.1. Отстрани сите постоечки стакло од огледалото главата е пластична внатрешна платформа (поддршка плоча).2. Се применуваат лепило закрпи и/или силиконски/уретан за замена огледало на грбот или со подлога плоча себе.3. Се подредат и притиснете замена огледало за поддршка плоча.4. Чистење на инсталирани огледало со уретан-безбедно стакло почиста.5. Направено.6. Answer : ___________________________ NOTE : поддршка плоча што споменавме погоре е на вашиот постоечки поддршка плоча, ова огледало не доаѓа со поддршка плоча.

Детали

Свеж

Избор на клиенти