.

.

New
SpySpot Продолжен Тенок Батеријата за GPS Trackers со Магнетни Планината Случај - Работи со 4G 3G LTE,GL 200,GL 300, GL300W, GL-300MA GL300MG Песна јас - Вклучува Батерија Полнач

SpySpot Продолжен Тенок Батеријата за GPS Trackers со Магнетни Планината Случај - Работи со 4G 3G LTE,GL 200,GL

DEN 1176.00

Стока
Достапно.

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Exended батерија за GPS trackers со магнетни водоотпорна случај.Батеријата е 3.7 V и 10000m Ah.Работи со неколку GPS Tracker модели вклучувајќи GL200 & GL300, Песна I. Магнетни случај е екстра јаки и може да биде прикачена на секое метална површина, како што се на врвот страна на рамката на возилото.Водоотпорна случај е изграден да го издржат врнежи како што се дожд и снег и топли или студени температури.Продолжениот батерија се користи за зголемување на флексибилност на преносни Микро Tracker или други подвижни единици.За да го користите уредот само приклучете GPS Tracker во USB-порта на батеријата.Продолжениот батеријата водоотпорна магнетни случај вклучува ѕид полнач за да ја полнете ја батеријата.Животот на батеријата не зависи од различни варијабли како што се движење, локација, и интервал на ажурирање.Шпион на самото Место Преносни Продолжен Батерија за Реално Време GPS Trackers трае околу 8-10 часа за полнење.Магнетното Планината Случај Со Проширена Батеријата за GPS GL200 / GL300 Песна јас ќе ви дадам долго траење на батеријата за вашиот GPS tracker.До 4 месеци од животот на батеријата *во Зависност од движење, локација, и интервал* . 50 lb.магнет планината база држи случај и неговата содржина безбедно да било магнетни метална површина, случај е водоотпорна.Продолжениот батеријата е лесно полнење и ѕидот на полначот на приклучокот е вклучена.Li-ion polymer батерија е 3.7 V 10000m Ah. ****Ве молиме имајте во предвид : GPS НЕ се Вклучени**** Димензии : 5.5" x 3.5 х 1.5".

Детали

Свеж

Избор на клиенти