.

.

New
Richohome Нерѓосувачки Челик Кука Еден Облека Крпа Грб Кука Шапка Кука и Комунални Куки,Брусен Челик,Пакување од 10

Richohome Нерѓосувачки Челик Кука Еден Облека Крпа Грб Кука Шапка Кука и Комунални Куки,Брусен Челик,Пакување

DEN 1149.60

Стока
Достапно.

Пакет од 10. Направени од 3 ММ Екстра Дебели Нерѓосувачки Челик.Нерѓосувачки челик завртки, заштита и декоративни завртка капи се вклучени.Кука Димензии(Прибл.) : 2.1" x 0.8" x 1" (L*W*H).Лесно да го инсталирате,можете да висат на оваа кука над тоалет, на вратата, во плакарот или заедно ѕид.Идеален за бесење крпа, туш капа, облека или во спалната соба за да виси грб.Инсталација Метод : Ѕид-Монтирани.

Детали

Свеж

Избор на клиенти