.

.

New
Автомобил LED Лента, Светлата, Wsiiroon 4pcs 48 LED Bluetooth Стан Контролер Внатрешни Светла Мулти Боја Музика Автомобил во Дресот на Светлината Под Цртичка Осветлување Комплет

Автомобил LED Лента, Светлата, Wsiiroon 4pcs 48 LED Bluetooth Стан Контролер Внатрешни Светла Мулти Боја Музика

DEN 239.76

Стока
Достапно.

СТАН КОНТРОЛИРАНИ & БЕЗЖИЧНА КОНЕКЦИЈА : Бесплатно симнување на апликацијата со име "ПРЕДВОДЕНА од РАНЛИВИТЕ" од QR код или на apple продавница, совршено компатибилни со i Phone и Android.Имајте на ум дека ја вклучите Bluetooth прво, бидете сигурни дека за да се поврзете на светлината ленти преку Bluetooth, и потоа отворете ја апликацијата што сакате да изберете режими ви се допаѓа.Ви помогне да се создаде романтична и убава атмосфера.МУЛТИ БОЈА & МУЗИКА КОНТРОЛА Над 16 милиони бои и со различни тонови за селекција(Трепка, Трепка, Светлината, Итн), можете да создадете свој уникатен боја.Ентериерот на автомобилот светла ќе синхронизација на музика на вашиот телефон или кој било звук заробени од микрофон, а потоа светлата ќе ги промените нивните бои следниве музичкиот ритам, прави да се чувствувате како седи во музичкото шоу сцена.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА и УПОТРЕБА : Plug and play, без жици.Првиот вклучен во автомобил запалка приклучок, потоа излупете го задниот 3 M двострано лента, ставете светлина ленти на автомобил подот.На крај притиснете на црвениот запалка приклучок за префрлување, тогаш можете да почнете да ги користите.Ова цигари полесни plug има прекинувач и индикатор за светло, изградена-во осигурач, ефикасно да го заштити возилото светла.СОВРШЕН АВТОМОБИЛ ДЕКОРАЦИЈА : Звук чувствителна функција, бојата ќе се промени според музичкиот ритам.Одличен производ да се облекуваат вашиот автомобил, совршен додаток не само за надградба на вашиот автомобил, но, исто така, се зголеми безбедноста на возење во текот на денот и на ноќното.

Детали

Свеж

Избор на клиенти