.

.

New
Мачка се Отвори Врвот Отпадоци Кутија со Капак, Мачка Отпадоци Мат, Измет Lifter Лажичка & Маче Kitty не ' Рѓосувачки Челик Хранење Чинија Сад, Мачка Стартер за Полнење 4 Па

Мачка се Отвори Врвот Отпадоци Кутија со Капак, Мачка Отпадоци Мат, Измет Lifter Лажичка & Маче Kitty не ' Рѓосувачки

DEN 645.12

Стока
Достапно.

1) Помага да се спречи кошница за распрскување и пневматиците. [Вклучува] : * A отпадоци кутија : Сива, 15. * Чистење на отпадоци кутија еднаш дневно и disinfect ѓубре кутија еднаш неделно е потребно.3 во), еден сив измет лажичка, една светлина каки пена отпадоци мат(22.Полу-отворен Отпадоци кутија() : Изработени од еколошки материјали.Не-токсични, не-иритирачки, издржливи. * Место ѓубре кутија во вентилирани и тивко место и го стави мат пред ѓубре поле, за да се избегне soiling на подот.Корисно и Ниската Цена : дополнителен комплет е совршен за мачка стартер чувар, можете да имате сето она што ви треба во исто време. * Голема дизајн за да се заштити приватноста на мачки и отпадоци од јавните. 2) Отстранлив обвивка за лесно одржување и чистење 3) Со долната страна, се направи полесно за малку кат да се добие во. [Бренд Концепт] : Нека сопственикот да се чувствува послободно и домашни миленици се чувствуваат поудобно е нашата цел.Мека доволно за вашето домашно милениче на прошетка за тоа и може да заштедите време и сила.

Детали

Свеж

Избор на клиенти