.

.

New
Cambrass Layette Кошница 22.5X29X29 Cm Небото, Розова

Cambrass Layette Кошница 22.5X29X29 Cm Небото, Розова

DEN 2075.52

Стока
Достапно.

52% Полиестер 48% Памук.За да го држите бебето toiletry предмети.Може да се користи како декоративни кошница.Презентирани во cellophane, завиткани како подарок.Вклучува 4 практични внатре џебови.Опис на производот На cambrass поместена layette кошница, достапни во сите координирани ткаенини од cambrass собирање, е погоден за држење на бебето toiletry предмети (келн, чешел, сапун..).тоа мерки 29x22,5 cm.и е 29 см.во височина.кошницата опфаќа 4 практични внатре џебови за одржување на помали предмети, имајќи ги корисна.неговата презентација во транспарентна cellophane го прави овој layette идеален подарок за новороденче.Сет Содржи : 1x Layette Кошница.

Детали

Свеж

Избор на клиенти